Записатися
Записатися
UA BEAUTY POWER | UA BEAUTY POWER – нова концепція найбільшої мережі салонів краси Києва BACKSTAGE beauty&refresh.
13 November 2023
image

Натхненні Україною та українцями ми створили проект, який повністю відображає внутрішній стан кожного з нас. 

Тих, хто залишився чи поїхав. Тих, хто продовжує працювати наперекір втомі та безсиллю. Ми знаходимо сили в красі. Ми згадуємо про те, хто ми є. Думаємо про те, за що ми боремося і якими будемо у майбутньому. 

“Після того, як всі ми шукали war-life balance, настав час знайти внутрішню силу в собі, у своїй красі, своїй щоденній рутині, команді, рідних. Ми всі шукаємо власні внутрішні опори для того, щоб не зламатися та розвивати країну далі” – каже власниця мережі BACKSTAGE Каріна Дубініна.

Зараз ми, як сучасний бізнес, що працює в Україні в умовах війни, ще більше хочемо просувати українське, нагадувати людям про коріння та інтерпретувати образи, які несуть наш генетичний код. У такий спосіб ми створили lookbook укладок, мейкапів та nail-дизайнів, які б передавали елементи українського коріння. Ми хотіли надихнути сучасних українок додавати свою ідентичність в повсякденне життя, визначаючи себе. Обирайте ці українські елементи для повсякденного мейкапу або ж вечірнього. Зачіски “на кожен день” або такі, що хочеться зробити на особливий вихід. Nail-дизайн, який не буде перенасичувати образ.

Частина елементів була натхненна українською природою, яка є символом нашої землі. Ягоди калини, пейзажі, квіти та колоски – те, що так чи інакше знайшло своє відображення в образах наших майстрів.

 

Також інша частина була натхненна фотографіями наших предків, які відображають дух стародавніх епох. 

Зокрема, українки тих часів у повсякденному житті не робили макіяж, а для особливих подій обирали червоні губи. В якості помади використовували сік малини, вишні і буряка. Червоний пігмент отримували також із барбарису.

 

Неодмінним атрибутом дівочої привабливості була довга, товста коса. Заплетене волосся – це сакральна зачіска українок. Коса символізувала дівочу вроду, честь, цноту.

У святкові дні дівчата плели прикрашали волосся стрічками. Вони мали назву “кісники”, “бинди”, “уплітки”.

Сукні героїнь – Kachorovska atelier 

HAIR – Інна (BACKSTAGE CHORNOVOLA) 

MAKEUP – Мар’ян (BACKSTAGE HOTEL HILTON KYIV) 

NAIL – Юлія (BACKSTAGE PECHERSK) 

Фото – MISHA KOT 

 

Записатися

OOPS!

Ми закінчуємо ремонт і готуємося до швидкого відкриття!
Телефонуйте за номером
+38 098 181 11 18
і ми запишемо вас в інший салон мережі!

OOPS!

Ми закінчуємо ремонт і готуємося до швидкого відкриття!
Телефонуйте за номером
+38 098 181 11 18
і ми запишемо вас в інший салон мережі!

Оберіть свій найближчий BACKSTAGE*